Strona główna » Tam byliśmy

Pikniki - tam byliśmy

prace uczestników WTZ 12 września 2010r.
byliśmy na I Integracyjnym Pikniku Rodzinnym przy Środowiskowym Domu Samopomy na ul. Zalipie 17 Warszawa Anin Odbył się pod hasłem "NIEPOJĘTY UMYSŁ - POZNAJ, ZROZUM, ZBLIŻ SIĘ"

Na pikniku obecna była pisarka Katarzyna Grochola - można było zakupić jej najnowszą ksiązkę i otrzymać autograf. Konferansjerkę prowadziła Pani Laura Łącz - aktorka teatralna, filmowa i autorka bajek dla dzieci. Dla dzieci największą atrakcją były darmowe lody, ciasteczka i napoje.

Dorośli mieli szansę wygrać cenne nagrody w loterii fantowej.
Więcej o pikniku
na stronie Stowarzyszenia Azaliowa: kliknij tu

30 maja 2010 r. Miasto Miłosierdzia to festiwal dobroczynności i filantropii. 30 maja 2010 - ponad 80 organizacji pozarządowych, pokazy tańca i szermierki na wózkach, tor przeszkód architektonicznych, plac zabaw dla dzieci, koncerty zespołów "Raz Dwa Trzy" oraz November Project - to tylko niektóre atrakcje które czekały na Warszawiaków tego dnia na Krakowskim Przemieściu. Stowarzyszenie EMPATIA brało udział w Miasteczku Miłosierdzia wraz z wystawą rękodzieła uczestników WTZ w Ząbkach, ŚDS w Wołominie oraz pacjentów i terapeutów Szpitala Drewnica. (była możliwość zakupu prac oraz rozmowy z pracownikami psychiatrycznej opieki zdrowotnej)

Ogólny program Miasta Miłosierdzia - kliknij tu

miasto miłosierdzia


DYŻURNY PSYCHOLOG - NA MIEJSCU


CHWILA ODDECHU - POGODA DOPISAŁA I ODWIEDZAJĄCY TEŻ

Miasto Miłosierdzia

© 2011 by www.empatia.net.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonał: Marcin Kowalski